Oljemålning på dubblerad duk. 1700-tal. Aurora och den slumrande Cephalus. 128x126 cm. Smärre skador, duklagning, krackeleringar, retuscher och ytsmuts.
20 000 SEK | 2021-11-02 18:01 |
16 000 SEK | 2021-11-02 17:59 |
14 000 SEK | 2021-11-02 16:44 |
7 000 SEK | 2021-10-29 10:15 |
6 000 SEK | 2021-10-20 20:08 |
5 000 SEK | 2021-10-20 12:19 |
4 800 SEK | 2021-10-20 09:32 |
3 800 SEK | 2021-10-19 14:38 |
1 100 SEK | 2021-10-20 00:08 |
300 SEK | Startpris |