Mahogny med skinnklädsel. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
2 800 SEK | 2021-11-02 19:17 |
2 600 SEK | 2021-11-02 19:42 |
1 800 SEK | 2021-11-02 09:20 |
1 800 SEK | 2021-11-02 09:21 |
1 500 SEK | 2021-10-27 18:34 |
500 SEK | 2021-10-28 08:17 |
350 SEK | 2021-10-25 00:06 |
300 SEK | Startpris |