Betsat trä. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 166 cm. Repor, märken.
2 400 SEK | 2021-11-02 18:14 |
2 200 SEK | 2021-10-28 15:28 |
2 000 SEK | 2021-10-28 14:39 |
1 100 SEK | 2021-10-28 09:59 |
1 000 SEK | 2021-10-27 18:35 |
900 SEK | 2021-10-28 08:15 |
600 SEK | 2021-10-27 11:09 |
300 SEK | Startpris |