Mässingsfärgad metall med plastskivor. 1900-talets andra hälft. Höjd 74, längd 78 cm. Repor, märken, den nedre skivan sprucken.
2 600 SEK | 2021-11-02 19:07 |
2 400 SEK | 2021-11-02 19:16 |
1 100 SEK | 2021-10-31 18:52 |
1 000 SEK | 2021-11-02 19:02 |
800 SEK | 2021-10-30 08:38 |
500 SEK | 2021-10-27 19:42 |
450 SEK | 2021-10-27 17:56 |
400 SEK | 2021-10-24 21:04 |
300 SEK | Startpris |