Oljemålning på duk, uppfodrad på pannå. Landskap. Signerad och daterad 33. 59x50 cm.
3 200 SEK | 2021-11-02 18:09 |
3 000 SEK | 2021-10-28 13:13 |
1 200 SEK | 2021-11-02 16:04 |
800 SEK | 2021-10-27 18:14 |
700 SEK | 2021-10-27 10:19 |
500 SEK | 2021-10-27 15:00 |
300 SEK | Startpris |