Oljemålning på duk. 17/1800-tal. Pastoralt landskap med fiskare. 70x99 cm. Ytsmuts, krackeleringar.
1 700 SEK | 2021-11-02 18:05 |
1 600 SEK | 2021-11-01 15:41 |
1 500 SEK | 2021-11-02 17:50 |
1 300 SEK | 2021-10-24 21:01 |
700 SEK | 2021-10-27 17:59 |
300 SEK | Startpris |