Jakaranda. PJ Furniture, Denmark. Plakettmärkt. 1960-tal. Höjd 72 cm, diameter 135 cm. Tre iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Repor, märken, iläggsskivornas undersida och sargar med tejprester. Senare stödben medföljer.
14 000 SEK | 2021-11-02 17:26 |
13 000 SEK | 2021-10-19 14:38 |
12 000 SEK | 2021-10-27 20:20 |
10 000 SEK | 2021-10-20 10:42 |
300 SEK | Startpris |