Oljemålning på dubblerad duk. Osignerad. 1700-tal. Helgonkröning av engelsk biskop. 86x66 cm. Krackeleringar, retuscher och märken.
7 500 SEK | 2021-11-02 18:08 |
7 000 SEK | 2021-11-02 18:07 |
3 000 SEK | 2021-10-31 23:06 |
2 800 SEK | 2021-10-30 21:57 |
2 600 SEK | 2021-10-19 14:39 |
2 400 SEK | 2021-10-29 12:04 |
1 600 SEK | 2021-10-20 20:09 |
800 SEK | 2021-10-20 12:20 |
300 SEK | Startpris |