Oljemålning på duk. Monogramsignerad och daterad 1870. England. Motiv med segelbåtar och fyr. 31x46 cm. Litet dukhål, krackeleringar och märken.
4 400 SEK | 2021-11-02 18:03 |
4 200 SEK | 2021-11-02 18:00 |
2 600 SEK | 2021-10-19 14:39 |
1 200 SEK | 2021-10-23 20:27 |
1 000 SEK | 2021-10-20 20:07 |
600 SEK | 2021-10-20 00:09 |
300 SEK | Startpris |