Aluminium och trä. Funkis, 1900-tal. Bredd 71 och 101 cm. Repor, märken.
1 400 SEK | 2021-11-02 18:39 |
1 300 SEK | 2021-11-02 18:36 |
1 100 SEK | 2021-11-02 18:19 |
700 SEK | 2021-11-02 13:43 |
500 SEK | 2021-10-30 08:16 |
450 SEK | 2021-10-27 22:03 |
350 SEK | 2021-10-22 14:46 |
300 SEK | Startpris |