118. TOMTE/LJUSHÅLLARE

Bemålat trä. 1900-talets första hälft. Höjd 93 cm. Skador, lagningar, åldersrelaterat slitiage.

Varunr 225753

2 November 2021 18:39

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 100 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1200 SEK

1 100 SEK2021-11-02 18:37
1 000 SEK2021-11-02 11:38
600 SEK2021-10-27 16:44
500 SEK2021-10-25 15:48
450 SEK2021-10-24 19:11
300 SEK2021-10-23 22:04
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!