Bemålat trä. 1900-talets första hälft. Höjd 93 cm. Skador, lagningar, åldersrelaterat slitiage.
1 100 SEK | 2021-11-02 18:37 |
1 000 SEK | 2021-11-02 11:38 |
600 SEK | 2021-10-27 16:44 |
500 SEK | 2021-10-25 15:48 |
450 SEK | 2021-10-24 19:11 |
300 SEK | 2021-10-23 22:04 |
300 SEK | Startpris |