Lackat trä med inläggningar i mässing, tenn och sköldpaddsskal, beslag i förgylld mässing, med marmorskiva. Frankrike, 1800-talets andra hälft. Höjd 122, bredd 105 cm. Dekorsläpp, repor, märken.
30 000 SEK | 2021-11-02 18:37 |
28 000 SEK | 2021-10-31 09:19 |
17 000 SEK | 2021-10-30 23:16 |
11 000 SEK | 2021-10-29 20:52 |
8 000 SEK | 2021-10-28 21:43 |
4 800 SEK | 2021-10-23 21:52 |
4 400 SEK | 2021-10-21 18:47 |
4 200 SEK | 2021-10-21 11:12 |
4 000 SEK | 2021-10-20 20:47 |
3 200 SEK | 2021-10-21 07:58 |
300 SEK | Startpris |