117. SKÅP, BOULLEARBETE

Lackat trä med inläggningar i mässing, tenn och sköldpaddsskal, beslag i förgylld mässing, med marmorskiva. Frankrike, 1800-talets andra hälft. Höjd 122, bredd 105 cm. Dekorsläpp, repor, märken.

Varunr 225752

2 November 2021 18:39

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 30 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 6000 SEK

30 000 SEK2021-11-02 18:37
28 000 SEK2021-10-31 09:19
17 000 SEK2021-10-30 23:16
11 000 SEK2021-10-29 20:52
8 000 SEK2021-10-28 21:43
4 800 SEK2021-10-23 21:52
4 400 SEK2021-10-21 18:47
4 200 SEK2021-10-21 11:12
4 000 SEK2021-10-20 20:47
3 200 SEK2021-10-21 07:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!