Mahogny med mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd 86, bredd 90 cm. Repor, märken.
1 400 SEK | 2021-11-02 18:37 |
1 300 SEK | 2021-11-02 07:50 |
1 100 SEK | 2021-10-21 11:24 |
900 SEK | 2021-10-27 16:12 |
700 SEK | 2021-10-24 21:02 |
300 SEK | Startpris |