Betsad björk med plyschklädsel. Rokokostil, 1900-tal. Repor, märken.
2 400 SEK | 2021-11-02 18:35 |
2 200 SEK | 2021-11-02 18:00 |
2 000 SEK | 2021-11-02 08:09 |
1 900 SEK | 2021-11-02 07:56 |
1 500 SEK | 2021-11-01 23:36 |
1 300 SEK | 2021-10-21 11:23 |
1 100 SEK | 2021-10-21 11:11 |
350 SEK | 2021-10-20 19:28 |
300 SEK | Startpris |