Oljemålning på pannå. Tyskland. Monogramsignerad N.L. 1800-tal. Interiörscen med samspråkande kvinnor. 54x41 cm. Smärre kantretuscher och märken.
3 600 SEK | 2021-11-02 14:32 |
3 400 SEK | 2021-11-02 08:08 |
3 000 SEK | 2021-10-29 22:37 |
2 400 SEK | 2021-10-25 11:31 |
1 700 SEK | 2021-10-29 10:11 |
1 500 SEK | 2021-10-28 16:07 |
1 300 SEK | 2021-10-19 14:38 |
1 200 SEK | 2021-10-21 23:24 |
900 SEK | 2021-10-20 20:06 |
600 SEK | 2021-10-20 09:48 |
300 SEK | Startpris |