Bemålat trä. 1800-tal. Omarbetat. Höjd 115, bredd 132 cm. Repor, märken.
2 800 SEK | 2021-11-02 18:35 |
2 600 SEK | 2021-11-02 18:34 |
2 200 SEK | 2021-11-02 18:34 |
1 900 SEK | 2021-11-02 15:46 |
1 700 SEK | 2021-11-02 18:33 |
1 100 SEK | 2021-10-20 13:57 |
1 100 SEK | 2021-10-27 18:05 |
350 SEK | 2021-10-20 20:45 |
300 SEK | Startpris |