masurbjörk med mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-tal. Höjd 84, skivans mått 152x77 cm. Repor, märken.
3 200 SEK | 2021-10-27 09:23 |
3 000 SEK | 2021-11-02 14:58 |
1 900 SEK | 2021-10-29 22:54 |
1 700 SEK | 2021-10-21 11:20 |
1 400 SEK | 2021-10-21 11:18 |
1 000 SEK | 2021-10-21 11:09 |
300 SEK | Startpris |