Mahogny med skinnklädsel. Senempire, 1800-tal. Omklädd, renoverad. Repor, märken.
1 500 SEK | 2021-11-02 07:19 |
1 400 SEK | 2021-11-02 06:59 |
800 SEK | 2021-10-30 08:30 |
600 SEK | 2021-10-22 22:52 |
500 SEK | 2021-10-21 12:17 |
450 SEK | 2021-10-21 11:19 |
300 SEK | 2021-10-21 08:39 |
300 SEK | Startpris |