Mahogny. Senempire, 1800-tal. Höjd 87, bredd 95 cm. Fanerbortfall, repor, märken.
1 000 SEK | 2021-11-02 17:38 |
900 SEK | 2021-11-02 17:17 |
700 SEK | 2021-11-02 08:26 |
600 SEK | 2021-11-02 07:56 |
400 SEK | 2021-10-24 20:27 |
350 SEK | 2021-10-22 22:52 |
300 SEK | 2021-10-21 11:17 |
300 SEK | Startpris |