Jakaranda med skinnklädda sitsar. Märkta JL Møllers models, Made in Denmark. Modell 62. Repor, märken, solblekta, sitsar med slitage.
160 000 SEK | 2021-11-02 17:59 |
150 000 SEK | 2021-11-02 17:59 |
110 000 SEK | 2021-10-29 13:36 |
100 000 SEK | 2021-10-19 14:38 |
100 000 SEK | 2021-10-20 12:18 |
50 000 SEK | 2021-10-20 10:42 |
300 SEK | Startpris |