Med graverad bård och monogram. Spår av förgyllning. Repor, bulor. (Höjd 3, diameter 6, vikt 18,6g.)
1 700 SEK | 2021-10-24 12:04 |
1 600 SEK | 2021-10-22 13:31 |
1 100 SEK | 2021-10-24 09:00 |
650 SEK | 2021-10-23 20:59 |
450 SEK | 2021-10-22 00:58 |
200 SEK | 2021-10-21 23:12 |
100 SEK | Startpris |