Med förgylld dekor. Kaffekoppar 10st, kaffefat 10st samt assietter 10st. En kopp med nagg. (Kopparnas höjd 8,5, diameter 8)
2 100 SEK | 2021-10-24 10:50 |
2 000 SEK | 2021-10-24 09:02 |
1 700 SEK | 2021-10-23 22:44 |
1 700 SEK | 2021-10-24 00:02 |
1 500 SEK | 2021-10-23 22:27 |
1 200 SEK | 2021-10-23 21:26 |
1 100 SEK | 2021-10-21 23:50 |
1 000 SEK | 2021-10-21 23:00 |
800 SEK | 2021-10-21 22:22 |
600 SEK | 2021-10-21 22:36 |
100 SEK | 2021-10-21 20:36 |
100 SEK | Startpris |