Majolika. Med reliefdekor och förgyllning. Krackelering. (Höjd 25, diameter 28,5)
2 100 SEK | 2021-10-24 11:47 |
2 000 SEK | 2021-10-24 11:12 |
1 400 SEK | 2021-10-24 10:51 |
850 SEK | 2021-10-22 21:15 |
650 SEK | 2021-10-22 14:42 |
500 SEK | 2021-10-22 08:19 |
300 SEK | 2021-10-22 00:47 |
250 SEK | 2021-10-21 23:40 |
200 SEK | 2021-10-21 23:04 |
100 SEK | 2021-10-21 20:20 |
100 SEK | Startpris |