Majolika. Med reliefdekor och förgyllning. Invändigt med krackelering, smärre kantsprickor, botten med glasyrsprickor, ett fotnagg. (Höjd 29, diameter 32)
2 600 SEK | 2021-10-24 12:18 |
2 500 SEK | 2021-10-24 11:12 |
2 500 SEK | 2021-10-24 11:46 |
850 SEK | 2021-10-22 21:14 |
650 SEK | 2021-10-22 14:58 |
500 SEK | 2021-10-22 08:18 |
300 SEK | 2021-10-22 00:46 |
250 SEK | 2021-10-21 23:39 |
200 SEK | 2021-10-21 23:04 |
100 SEK | 2021-10-21 20:20 |
100 SEK | Startpris |