Dessertskedar 6st, bordsgafflar 3st, bordsknivar 3st, moccaskedar 6st samt teskedar 5st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 21, vikt exklusive knivar 600g., knivarnas vikt 215g.)
3 800 SEK | 2021-10-24 12:03 |
3 600 SEK | 2021-10-24 11:36 |
2 900 SEK | 2021-10-21 21:12 |
2 600 SEK | 2021-10-21 19:00 |
350 SEK | 2021-10-21 20:20 |
100 SEK | Startpris |