Kaffekoppar 12st, kaffefat 12st, assietter 11st, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, en assiett med nagg och spricka, smärre fläckar. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
4 000 SEK | 2021-10-22 02:21 |
4 000 SEK | 2021-10-24 09:32 |
3 600 SEK | 2021-10-22 10:42 |
1 000 SEK | 2021-10-22 08:54 |
250 SEK | 2021-10-21 19:21 |
150 SEK | 2021-10-21 21:25 |
100 SEK | Startpris |