Bruksslitage, repor. (Innerdiameter 18,5mm, vikt 16,5g.)
4 000 SEK | 2021-10-23 10:45 |
3 800 SEK | 2021-10-21 18:18 |
3 400 SEK | 2021-10-22 12:13 |
1 100 SEK | 2021-10-21 22:08 |
100 SEK | Startpris |