Skulpterad trä, med dekor av bl.a. snäckformationer. Förgylld. Ljusarm saknas. Ytslitage, glas med fläckar, dekorsprickor. (Höjd 40, bredd 24)
5 400 SEK | 2021-10-24 11:53 |
5 200 SEK | 2021-10-24 12:03 |
4 200 SEK | 2021-10-24 10:35 |
3 600 SEK | 2021-10-24 11:34 |
3 000 SEK | 2021-10-24 11:06 |
2 300 SEK | 2021-10-23 15:09 |
1 800 SEK | 2021-10-24 09:40 |
1 500 SEK | 2021-10-23 21:43 |
1 300 SEK | 2021-10-22 09:42 |
1 100 SEK | 2021-10-22 09:40 |
150 SEK | 2021-10-21 20:18 |
100 SEK | 2021-10-21 19:59 |
100 SEK | Startpris |