Stengods. I form av häst. Stämplad, spår av etikett. Nacke med retuscherad nagg. (Höjd 17,5)
4 600 SEK | 2021-10-24 11:50 |
4 400 SEK | 2021-10-24 11:58 |
3 000 SEK | 2021-10-23 06:28 |
3 000 SEK | 2021-10-23 23:04 |
2 600 SEK | 2021-10-23 07:42 |
1 900 SEK | 2021-10-13 16:02 |
100 SEK | Startpris |