Kaffekoppar med fat 8st, tillbringare samt burk med lock. Stämplade. Bruksslitage, bl.a. med dekorrepor och fläckar. (Kopparnas höjd 5, diameter 8)
4 200 SEK | 2021-10-24 12:00 |
4 200 SEK | 2021-10-24 12:03 |
3 800 SEK | 2021-10-24 11:58 |
3 400 SEK | 2021-10-24 09:41 |
3 200 SEK | 2021-10-24 08:26 |
2 000 SEK | 2021-10-22 04:12 |
1 600 SEK | 2021-10-21 22:09 |
1 200 SEK | 2021-10-21 18:31 |
100 SEK | Startpris |