Bronserat och förgyllt. Dubbla dörrar, invändigt med två hyllplan av glas och belysning. Nyckel finns. Slitage, färgbortfall, dekorskador. (Höjd 168, bredd 68, djup 36,5)
3 000 SEK | 2021-10-24 11:54 |
3 000 SEK | 2021-10-24 11:55 |
2 200 SEK | 2021-10-24 11:44 |
1 700 SEK | 2021-10-24 10:56 |
1 300 SEK | 2021-10-24 00:21 |
1 200 SEK | 2021-10-23 15:30 |
800 SEK | 2021-10-22 00:03 |
500 SEK | 2021-10-22 22:29 |
400 SEK | 2021-10-22 09:17 |
300 SEK | 2021-10-21 19:53 |
250 SEK | 2021-10-21 21:47 |
150 SEK | 2021-10-21 20:07 |
100 SEK | Startpris |