Originalmålning av Mill Olof Olsson. Handtag i smide. Bemålat monogram och datering. Monogramsignerad. Nyckel saknas, låshasp defekt. Färgslitage, fläckar, torrsprickor. (Höjd 40, längd 72, djup 39)
2 800 SEK | 2021-10-24 11:56 |
2 700 SEK | 2021-10-24 09:01 |
2 000 SEK | 2021-10-24 11:19 |
1 800 SEK | 2021-10-24 10:03 |
1 600 SEK | 2021-10-24 07:38 |
600 SEK | 2021-10-22 18:13 |
250 SEK | 2021-10-22 14:02 |
150 SEK | 2021-10-21 22:17 |
100 SEK | Startpris |