Med fem lådor. Gråmålad, med bronserad dekor. Senare bemålning, färgslitage, nyckel saknas, mindre torrsprickor. (Höjd 75, bredd 100, djup 52) Proveniens: Tidigare från Lennartsnäs Slott.
1 200 SEK | 2021-10-22 04:45 |
1 100 SEK | 2021-10-24 12:02 |
600 SEK | 2021-10-21 22:47 |
100 SEK | 2021-10-21 19:38 |
100 SEK | Startpris |