Vitmålat. Med sex dörrar och öppna hyllor. Tvådelat. Nyckel finns. Lås kärvar. Slitage, färgbortfall, torrsprickor. (Höjd 235, bredd 200, djup 60) Proveniens: Tidigare från Lennartsnäs Slott.
8 400 SEK | 2021-10-24 11:55 |
8 200 SEK | 2021-10-24 11:54 |
5 400 SEK | 2021-10-24 11:37 |
4 400 SEK | 2021-10-24 10:31 |
2 000 SEK | 2021-10-23 23:23 |
1 700 SEK | 2021-10-23 17:29 |
100 SEK | Startpris |