Originalmålning av Hållars Mathias Hansson. Lås och nyckel finns. Handtag i järnsmide. Monogramsignerad. Slitage, torrsprickor, lockets kant med avslag, fläckar. (Höjd 42, längd 68, djup 38)
4 400 SEK | 2021-10-24 13:03 |
4 200 SEK | 2021-10-24 12:04 |
3 600 SEK | 2021-10-24 11:49 |
3 200 SEK | 2021-10-24 11:48 |
2 200 SEK | 2021-10-24 10:00 |
1 000 SEK | 2021-10-23 08:42 |
600 SEK | 2021-10-22 18:12 |
550 SEK | 2021-10-22 19:02 |
300 SEK | 2021-10-22 14:02 |
200 SEK | 2021-10-21 22:17 |
100 SEK | 2021-10-21 18:34 |
100 SEK | Startpris |