Fanerad i mahogny och valnöt. Med två lådor och en dörr, invändigt tre hyllplan. Nycklar finns. Ytslitage, ställvis något blekt faner. Mindre sprickor. (Höjd 155, bredd 70, djup 46)
1 300 SEK | 2021-10-24 11:49 |
1 200 SEK | 2021-10-24 11:39 |
1 100 SEK | 2021-10-24 10:21 |
900 SEK | 2021-10-24 09:37 |
600 SEK | 2021-10-23 21:37 |
550 SEK | 2021-10-23 15:56 |
500 SEK | 2021-10-22 20:10 |
150 SEK | 2021-10-22 06:43 |
100 SEK | Startpris |