Vitmålade med bronserad dekor. Kannelerade ben. Sarg med skurna fleuroner. Senare bemålning, slitage, sitsar med skador, klädsel med fläckar och delvis lösa band. (Höjd 89)
200 SEK | 2021-10-24 12:04 |
150 SEK | 2021-10-24 11:57 |
100 SEK | 2021-10-23 13:13 |
100 SEK | Startpris |