Teak och ek. Med tre dörrar och tre lådor. Nyckel finns. Ytslitage, ställvis blekt faner, mindre fläckar. (Höjd 92, längd 173, djup 43)
2 600 SEK | 2021-10-24 11:54 |
2 500 SEK | 2021-10-24 12:06 |
2 000 SEK | 2021-10-24 07:01 |
1 800 SEK | 2021-10-24 11:15 |
1 300 SEK | 2021-10-23 11:32 |
200 SEK | 2021-10-22 19:01 |
100 SEK | 2021-10-21 21:55 |
100 SEK | Startpris |