Fanerat i bl.a. mahogny och alm. Med dubbla dörrar och två lådor. Invändigt med två hyllor, skedhylla och två lådor. Nyckel finns. Ställvis med fanerkompletteringar, fanersprickor, stötmärken, mindre fanerskador. Invändiga lådor senare. (Höjd 227, bredd 160, djup 51)
4 400 SEK | 2021-10-24 10:08 |
4 200 SEK | 2021-10-24 10:35 |
2 200 SEK | 2021-10-24 10:26 |
1 400 SEK | 2021-10-24 10:18 |
1 200 SEK | 2021-10-23 13:19 |
1 200 SEK | 2021-10-24 08:06 |
1 000 SEK | 2021-10-23 23:50 |
550 SEK | 2021-10-22 16:48 |
100 SEK | Startpris |