Mahogny. Med dekorer och lister i mässing. Tre lådor. Uppsats med jalusi och fem invändiga lådor. Nyckel finns. En listdel lös, ytslitage, stötmärken, repor, en lådbotten med komplettering. (Höjd 111, bredd 133, djup 64)
8 400 SEK | 2021-10-24 11:59 |
8 200 SEK | 2021-10-24 10:49 |
7 600 SEK | 2021-10-24 10:43 |
3 800 SEK | 2021-10-22 09:10 |
3 000 SEK | 2021-10-21 22:35 |
650 SEK | 2021-10-21 22:20 |
100 SEK | 2021-10-21 20:35 |
100 SEK | Startpris |