Björk. Numrerad upplaga av 2000 exemplar. Plakettmärkta. Bruksslitage. (Höjd 87)
5 200 SEK | 2021-10-24 11:50 |
5 000 SEK | 2021-10-24 11:57 |
4 000 SEK | 2021-10-23 10:54 |
4 000 SEK | 2021-10-23 23:25 |
3 600 SEK | 2021-10-22 22:39 |
2 700 SEK | 2021-10-22 21:41 |
1 700 SEK | 2021-10-22 17:45 |
700 SEK | 2021-10-22 00:50 |
600 SEK | 2021-10-21 21:29 |
450 SEK | 2021-10-21 20:41 |
200 SEK | 2021-10-21 21:20 |
100 SEK | 2021-10-21 19:34 |
100 SEK | Startpris |