Fanerad i mahogny. Med lister, fotavslut och draghandtag i mässing. Tvådelad. Signerad "SEAST C.D.FICK." Nyckel finns. Fanerkompletteringar, fläckar, stötmärken, en list lös, en kortsida nedtill med skada, en låda med bortmonterat lås. (Höjd 127, bredd 117, djup 57)
4 800 SEK | 2021-10-24 08:18 |
4 600 SEK | 2021-10-24 11:28 |
4 200 SEK | 2021-10-24 11:08 |
3 400 SEK | 2021-10-24 09:07 |
2 100 SEK | 2021-10-23 18:47 |
1 900 SEK | 2021-10-24 00:03 |
1 000 SEK | 2021-10-21 22:16 |
900 SEK | 2021-10-22 09:19 |
250 SEK | 2021-10-22 08:04 |
100 SEK | Startpris |