Mahogny. Upptill med dubbla dörrar, infällt muslinglas och fyra bakomliggande lådor. Nedtill med dubbla dörrar och två hyllor. Nyckel saknas. Nedre inredning omarbetad. Repor, fläckar, krönlist med hål. Enstaka fanerskador. (Höjd 236, bredd 94, djup 51)
4 200 SEK | 2021-10-24 11:56 |
4 000 SEK | 2021-10-24 11:37 |
1 500 SEK | 2021-10-22 22:18 |
1 000 SEK | 2021-10-22 21:18 |
600 SEK | 2021-10-22 09:45 |
200 SEK | 2021-10-21 21:34 |
100 SEK | 2021-10-21 20:34 |
100 SEK | Startpris |