Fanerat. Konturerad sarg med en låda. Svängda ben. Kortsidor med utdragbara ljusstakshållare. Vändbar skiva med undertill schackbräde. Fanerskador, fanerkompletteringar, senare lådbotten, skiva med sprickor och limrester. (Höjd 77,5, 102x60)
4 400 SEK | 2021-10-24 11:56 |
4 200 SEK | 2021-10-24 10:07 |
3 400 SEK | 2021-10-24 10:34 |
2 100 SEK | 2021-10-24 09:21 |
1 900 SEK | 2021-10-24 08:29 |
900 SEK | 2021-10-23 21:09 |
300 SEK | 2021-10-22 22:49 |
250 SEK | 2021-10-22 09:45 |
250 SEK | 2021-10-22 16:47 |
150 SEK | 2021-10-22 08:06 |
100 SEK | Startpris |