Skivan fanerad i almrot. Ben och sarg av valnöt. Sargkant med skador, lösa delar medföljer, repor, fläckar, krackelerad lack. (Höjd 48, diameter 120)
11 500 SEK | 2021-10-24 12:00 |
11 000 SEK | 2021-10-24 11:53 |
10 000 SEK | 2021-10-24 11:32 |
8 200 SEK | 2021-10-24 11:31 |
6 000 SEK | 2021-10-22 21:49 |
5 200 SEK | 2021-10-21 23:23 |
4 200 SEK | 2021-10-21 20:11 |
3 000 SEK | 2021-10-21 20:56 |
200 SEK | 2021-10-21 20:34 |
100 SEK | 2021-10-21 19:56 |
100 SEK | Startpris |