Vitglaserad. Med förgylld dekor. Bruksslitage. (Höjd 10, diameter 22)
1 500 SEK | 2021-10-24 11:09 |
1 400 SEK | 2021-10-22 13:40 |
1 300 SEK | 2021-10-22 13:24 |
350 SEK | 2021-10-21 22:48 |
250 SEK | 2021-10-21 21:22 |
100 SEK | Startpris |