Flintgods. Med handmålad dekor. Föreställande tomtar. Naggar, sprickor, en arm med lagning. (Höjd 14, längd 18)
1 200 SEK | 2021-10-24 09:01 |
1 100 SEK | 2021-10-24 00:13 |
850 SEK | 2021-10-22 16:24 |
500 SEK | 2021-10-22 16:10 |
350 SEK | 2021-10-21 23:02 |
200 SEK | 2021-10-22 08:21 |
100 SEK | 2021-10-21 21:19 |
100 SEK | Startpris |