Bronserad och förgylld. Med skuren dekor. Stämplad. (Höjd 72, bredd 49)
950 SEK | 2021-10-24 10:58 |
900 SEK | 2021-10-24 11:53 |
800 SEK | 2021-10-24 09:06 |
400 SEK | 2021-10-22 22:33 |
350 SEK | 2021-10-22 16:45 |
300 SEK | 2021-10-22 14:36 |
250 SEK | 2021-10-22 03:59 |
100 SEK | Startpris |