Med handmålad dekor. Kaffekoppar 11st, kaffefat 8+6, assietter 13st, sockerskålar 3st, gräddkanna, tepåsefat samt tandpetarställ. Bruksslitage, enstaka nagg. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
1 400 SEK | 2021-10-24 09:34 |
1 300 SEK | 2021-10-22 02:24 |
500 SEK | 2021-10-22 08:55 |
200 SEK | 2021-10-21 19:19 |
100 SEK | Startpris |