Glaserat stengods. Signerad. Botten med smärre krackelering. Mindre fläckar. (Diameter 31,5, höjd 9)
1 600 SEK | 2021-10-24 11:57 |
1 500 SEK | 2021-10-22 20:35 |
1 100 SEK | 2021-10-22 15:09 |
700 SEK | 2021-10-22 14:16 |
350 SEK | 2021-10-21 22:49 |
100 SEK | Startpris |